O nas

Prywatna opieka medyczna w Poznaniu

Witamy na naszej stronie !!!

Nasza firma świadczy szeroki wachlarz usług medycznych min.:

  • Transport medyczny
  • Zabezpieczenie medyczne imprez
  • Szkolenia medyczne
  • Prywatna opieka medyczna

Posiadamy specjalistyczne karetki odpowiednio wyposażone oraz doświadczony zespół: lekarzy, ratowników, pielęgniarek, kierowców.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

rzut

Postaw na doświadczenie i jakość świadczonych usług.

Doświadczona kadra

Terminowość i szybkość

Profesjonalny i nowoczesny sprzęt

Setki zadowolonych klientów

W naszej ofercie

Nasza opieka medyczna w Poznaniu dotyczy kompleksowych usług z różnego zakresu. Przede wszystkim możemy pomóc każdemu pacjentowi, który nie jest w stanie swobodnie poruszać się poza domem i potrzebuje przy tym profesjonalnej opieki. Nasi specjaliści mają odpowiednią wiedzę i umiejętności, by poradzić sobie nawet z bardziej skomplikowanymi przypadkami. Prywatna opieka medyczna to przede wszystkim pewność bezpieczeństwa dla chorego, a także dobrego wpływu na jego zdrowie. Pielęgniarze są zawsze przyjaźnie nastawieni, dlatego dbają również o miłą atmosferę! Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i z pełną wyrozumiałością. Naszą misją jest pomaganie potrzebującym!

Rozwiń opis

 

Opieka medyczna w Poznaniu to nie wszystko, ponieważ nasze usługi kierujemy także do organizatorów imprez, którzy potrzebują zabezpieczyć dane wydarzenie. W każdym przypadku nasi klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm. Stosujemy wyłącznie nowoczesny sprzęt, który wpływa na skuteczność naszych działań i bezpieczeństwo. Zapraszamy do skorzystania oferty również osoby szukające rzetelnych szkoleń medycznych.

Dysponujemy także flotą nowoczesnych samochodów, które umożliwiają nam transport chorego i opiekę medyczną podczas przewozu. Jeżeli zastanawiają się Państwo, jakie są poszczególne ceny naszych usług, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Prosimy o kontakt, jeśli mają Państwo jakieś pytania lub coś jest niejasne. Chętnie udzielimy odpowiedzi i przygotujemy ofertę!

 

Opieka medyczna

Transport medyczny

Zabezpieczenie medyczne imprez

Szkolenia medyczne