Szkolenia medyczne

Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy w Poznaniu

Podczas naszych kursów z pierwszej pomocy staramy się przekazywać Państwu najcenniejsze umiejętności – unikalną wiedzę i zdolność ratowania życia drugiego człowieka w sytuacjach zagrożenia.

Mamy wieloletnie doświadczenie w obszarze edukacji i szkoleń w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Posiadamy szeroką ofertę kursów – od podstawowych, przez szkolenia dedykowane poszczególnym grupom (m.in. dzieciom, kierowcom), po szkolenia zaawansowane skierowane do osób posiadających już podstawową wiedzę w obszarze udzielania pierwszej pomocy. Instruktorami są lekarze, pielęgniarze i ratownicy medyczni czynnie zawodowo pracujący w ratownictwie medycznym (Pogotowie, SOR, OIOM).

Wszyscy posiadają doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje w zakresie dydaktyki i metodyki prowadzenia szkoleń. Wszystkie nasze szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone są z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu treningowego (fantomy, defibrylatory szkoleniowe AED, kołnierze i deski ortopedyczne, torby opatrunkowe) oraz prezentacji multimedialnych i filmów instruktażowych. Duży nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne uczestników, wykorzystując różnego rodzaju ćwiczenia sytuacyjne i na bieżąco kontrolując przekazywaną wiedzę. Nasze szkolenia realizowane są w oparciu o najnowsze wytyczne i standardy postępowania.

rzut

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy

Umiejętność udzielenia realnej pomocy w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia przydaje się w najmniej spodziewanej sytuacji. W drodze do pracy czy szkoły, w sklepie, a nawet w trakcie spotkania biznesowego. W sytuacji, gdy liczy się szybkie reagowanie, warto, żebyście Państwo byli zaopatrzeni w wiedzę, której możecie użyć bez zawahania, kiedy zajdzie taka konieczność.

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą szkoleń z pierwszej pomocy w Poznaniu. Nie tylko dzięki opiniom uczestników kursu wiemy, że tego typu szkolenia są niezbędne. Wiedzę przekazujemy w rzeczowy, aczkolwiek przystępny sposób. Zachęcamy zatem Państwa do zapoznania się z ofertą oraz rozważenie naszej propozycji.

Rozwiń opis

Jak wygląda kurs pierwszej pomocy?

Nasze wieloletnie doświadczenie dotyczące organizacji i przeprowadzania szkoleń w zakresie pierwszej pomocy umożliwiają nam oferowanie Państwu szeroką gamę kursów. Oferta opiera się na szkoleniach na poziomie podstawowym, poprzez dedykowane konkretnym grupom (dzieci, kierowcy), aż do grona osób zaznajomionych już wcześniej z tematem udzielania pierwszej pomocy, którzy teraz pragną wejść na wyższy poziom wtajemniczenia.

Przekazywaniem profesjonalnej wiedzy podczas szkolenia z pierwszej pomocy (między innymi w Poznaniu) zajmuje się wykwalifikowany zespół złożony z lekarzy, pielęgniarzy i ratowników medycznych, którzy zajmują się pracą zawodową w sposób czynny (w Pogotowiu, na SORze i OIOMie).

Narzędzia wykorzystywane podczas kursu z pierwszej pomocy, to nowoczesny sprzęt treningowy (fantomy, defibrylatory szkoleniowe AED, kołnierze i deski ortopedyczne, torby opatrunkowe) oraz prezentacje multimedialne i filmy instruktażowe będące świetnym uzupełnieniem ćwiczeń praktycznych.

Kursy pierwszej pomocy w Poznaniu

Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy Państwu istotę posiadania umiejętności udzielania pierwszej pomocy. W związku z powyższym zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Organizujemy szeroki zakres szkolenia z pierwszej pomocy na terenie Poznana, zatem można powiedzieć, iż rozumiejąc ważność naszych działań, docieramy wszędzie tam, gdzie niezbędna jest tego typu wiedza.

Aby skorzystać ze szkolenia czy kursu pierwszej pomocy w Poznaniu, zapraszamy na naszą stronę internetową do zakładki Kontakt. Tam znajdą Państwo formularz kontaktowy oraz numer telefonu i adres mailowy. Nasi konsultanci, dostępni 24 h/dobę, udzielą Państwu stosownych informacji oraz zasugerują (jeśli zajdzie taka potrzeba) konkretny kurs.